Call of Duty World War II STEAM cd-key EU

Call of Duty World War II STEAM cd-key EU
145.98 zł
Akceptuję warunki i zasady
Dostępność

0 sztuk

Dostawa

Na e-mail 24/7

Platforma

STEAM

Instalacja

Do pobrania

PEGI

18

Region

Europa

Wersje językowe
Portugalski Rosyjski Koreański Hiszpański Japoński Chiński (mandaryński) Angielski Niemiecki Francuski Włoski Polski

Klucz są już dostępne i wysyłamy.
Klucz nie będzie działał na terenie Niemiec.

Call of Duty powraca do swoich korzeni w Call of Duty: WWII-zapierającej dech w piersiach grze, które na nowo przedstawi potyczki II wojny światowej. Wylądujcie w Normandii i walczcie w całej Europie na słynnych polach bitwy największej wojny w historii. Doświadczycie klasycznych starć Call of Duty, więzi braterstwa i niebezpiecznej natury walk przeciw tyranii światowego mocarstwa.

Call of Duty: WWII zapewnia niesamowite wrażenia z drugiej wojny światowej w trzech różnych trybach: w kampanii fabularnej, grze wieloosobowej i w trybie współpracy. Kampania z niesamowitą oprawą graficzną przenosi graczy do Europy, gdzie poznają nową fabułę, rozgrywającą się w trakcie słynnych bitew drugiej wojny światowej. Tryb wieloosobowy to powrót do korzeni rozgrywki Call of Duty. Autentyczne bronie i dobrze znane tempo rozgrywki przeniosą cię do wielu lokacji z II wojny światowej. Tryb współpracy zaś przedstawi nową historię, pełną niesamowitych, trzymających w napięciu momentów.
  • Niesamowita kampania w realiach drugiej wojny światowej - Poznaj historię o nierozrywalnej więzi między ludźmi walczącymi o wolność w świecie na krawędzi tyranii.
  • Oddający realia wojny tryb wieloosobowy - Tryb wieloosobowy Call of Duty: WWII pozwala graczom toczyć szybkie starcia na wielu słynnych polach bitew drugiej wojny światowej. Gracze otrzymają też nowe sposoby na interakcję i spędzanie czasu ze znajomymi ze społeczności Call of Duty.
  • Dynamiczny tryb kooperacji - Tryb kooperacji w Call of Duty: WWII przedstawia nową, oryginalną fabułę. Zagraj ze znajomymi w tę wyjątkową przygodę, pełną dynamizmu i zwrotów akcji.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności   
AKCEPTUJĘ