Destiny 2: Porzuceni DLC cd-key EU

Destiny 2: Porzuceni DLC cd-key EU
200.00 zł
Akceptuję warunki i zasady
Dostępność

0 sztuk

Dostawa

Na e-mail 24/7

PEGI

16

Platforma

Battle.net

Region

Europa

Wersje językowe
Portugalski Rosyjski Hiszpański Włoski Francuski Angielski Niemiecki Polski

Produkt wymaga podstawowej wersji gry Destiny 2 aktywowanej na Twoim koncie Battle.net.


Po latach ciągłych walk bezprawie ogarnęło pozostałości Rafy. Razem ze sławnym Cayde'em-6 badacie ostatnie zamieszki. Po przybyciu odkrywacie, że najwięksi zbrodniarze uciekli z Więzienia Starszych. Wbrew zaleceniom Straży Przedniej udajecie się w pościg za uciekinierami głęboko na terytorium Rafy. Eksploruj nowe miejsca, przebudź nowe moce, zdobądź potężne bronie i odkryj dawno zapomniane tajemnice Przebudzonych.
 
  • Odkryj Splątany Brzeg - zwiedzaj pogranicze Rafy, gdzie panuje ogromne bezprawie. Jest to niebezpieczna sieć połączonych ze sobą asteroid. Dzięki oddalonemu położeniu, z dala od Straży Przedniej i władzy Przebudzonych, jest to idealne miejsce dla piratów i bandytów, którzy szukają tam zagubionych skarbów.
  • Zagraj w Gambit - Walcz. Zbieraj. Wypełnij bank. Najeżdżaj. Ten zupełnie nowy hybrydowy tryb 4 na 4 łączy to, co najlepsze w PvE i PvP.
  • Dziewięć nowych super-zdolności - Korzystaj z nowych superzdolności i poczuj odnowienie mocy.
  • Odkryj nowe bronie, pancerze i sprzęt - Zdobądź potężną broń, taką jak nowy Legendarny łuk i zbierz nowy egzotyczny sprzęt.
  • Zupełnie nowa opowieść - Czas zacząć polowanie na 8 baronów, którzy uciekli z Więzienia Starszych. Twój pościg za tymi uciekinierami zabierze cię do niezbadanych miejsc i odkryje dawno zapomniane sekrety Przebudzonych.
  • Nowe szturmy i nowy najazd - Przedrzyj się przez szturmy u boku innych Strażników i podejmij najtrudniejsze wyzwanie Destiny 2 w nowym najeździe, w którym do zdobycia będą prestiżowe nagrody.
Minimalne wymagania: OS: Windows 7 / 8.1 / 10 (64 bit); CPU: Core i3-3250 3,5 GHz / Pentium G4560 3,5 GHz / FX-4350 4,2 GHz; RAM: 6 GB; GPU: GTX 660 2 GB / GTX 1050 2 GB / Radeon HD 7850 2 GB, 6 GB GRAM; HDD: 104 GB
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności   
AKCEPTUJĘ