Destiny 2: Porzuceni Legendarna Kolekcja cd-key EU

Destiny 2: Porzuceni Legendarna Kolekcja cd-key EU
218.90 zł
Akceptuję warunki i zasady
Dostępność

0 sztuk

Dostawa

Na e-mail 24/7

Platforma

Battle.net

Region

Europa

Instalacja

Do pobrania

PEGI

16

Wersje językowe
Portugalski Rosyjski Hiszpański Włoski Francuski Angielski Niemiecki Polski

Produkt może być aktywowany jedynie na terenie Europy.
Uwaga! Jeżeli posiadasz już podstawową wersję gry Destiny 2, to przy aktywacji tego klucza Twoja podstawowa wersja gry zostanie zaktualizowana o wszystkie niżej wymienione dodatki.

Destiny 2 Porzuceni - Legendarna Kolekcja zawiera:
 • Destiny 2
 • Porzuceni - dodatek
 • Klątwa Ozyrysa - dodatek
 • StartegOS - dodatek
 • Doładowanie postaci do odpowiedniego poziomu mocy, tak aby od razu zacząć akcję nowego dodatku.
Po latach ciągłych walk bezprawie ogarnęło pozostałości Rafy. Razem ze sławnym Cayde'em-6 badacie ostatnie zamieszki. Po przybyciu odkrywacie, że najwięksi zbrodniarze uciekli z Więzienia Starszych. Wbrew zaleceniom Straży Przedniej udajecie się w pościg za uciekinierami głęboko na terytorium Rafy. Eksploruj nowe miejsca, przebudź nowe moce, zdobądź potężne bronie i odkryj dawno zapomniane tajemnice Przebudzonych.
 • Odkryj Splątany Brzeg - zwiedzaj pogranicze Rafy, gdzie panuje ogromne bezprawie. Jest to niebezpieczna sieć połączonych ze sobą asteroid. Dzięki oddalonemu położeniu, z dala od Straży Przedniej i władzy Przebudzonych, jest to idealne miejsce dla piratów i bandytów, którzy szukają tam zagubionych skarbów.
 • Zagraj w Gambit - Walcz. Zbieraj. Wypełnij bank. Najeżdżaj. Ten zupełnie nowy hybrydowy tryb 4 na 4 łączy to, co najlepsze w PvE i PvP.
 • Dziewięć nowych super-zdolności - Korzystaj z nowych superzdolności i poczuj odnowienie mocy.
 • Odkryj nowe bronie, pancerze i sprzęt - Zdobądź potężną broń, taką jak nowy Legendarny łuk i zbierz nowy egzotyczny sprzęt.
 • Zupełnie nowa opowieść - Czas zacząć polowanie na 8 baronów, którzy uciekli z Więzienia Starszych. Twój pościg za tymi uciekinierami zabierze cię do niezbadanych miejsc i odkryje dawno zapomniane sekrety Przebudzonych.
 • Nowe szturmy i nowy najazd - Przedrzyj się przez szturmy u boku innych Strażników i podejmij najtrudniejsze wyzwanie Destiny 2 w nowym najeździe, w którym do zdobycia będą prestiżowe nagrody.
Minimalne wymagania: OS: Windows 7 / 8.1 / 10 (64 bit); CPU: Core i3-3250 3,5 GHz / Pentium G4560 3,5 GHz / FX-4350 4,2 GHz; RAM: 6 GB; GPU: GTX 660 2 GB / GTX 1050 2 GB / Radeon HD 7850 2 GB, 6 GB GRAM; HDD: 70 GB
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności   
AKCEPTUJĘ