Euro Truck Simulator 2 Beyond the Baltic Sea DLC STEAM cd-key

Euro Truck Simulator 2 Beyond the Baltic Sea DLC STEAM cd-key
64.99 zł
Akceptuję warunki i zasady
Dostępność

0 sztuk

Dostawa

W dniu premiery

Platforma

STEAM

Region

Cały świat

Instalacja

Do pobrania

PEGI

3

Wersje językowe
Japoński Rosyjski Hiszpański Chiński (mandaryński) Włoski Angielski Niemiecki Francuski Polski

Uwaga! To produkt premierowy. Po złożeniu zamówienia, kod zostanie dla Ciebie zarezerwowany. Pamiętaj, że otrzymasz swój klucz nie później, niż w dniu premiery.
Uwaga! Produkt wymaga podstawowej wersji gry Euro Truck Simulator 2 aktywowanej na Twoim koncie STEAM.


W dodatku Euro Truck Simulator 2 - Beyond the Baltic Sea na mapie znajdą się trzy państwa leżące nad bałtykiem: Łotwa, Litwa i Estonia, a także południe Finlandii i część Rosji, w tym drugie co do wielkości miasto Rosji - Petersburg.

W Euro Truck Simulator 2 wcielisz się w kierowcę ciężarówki, a Twoim zadaniem będzie dostarczenie towaru do wskazanego miejsca jak najszybciej. Odbieraj towary z fabryk i przewieź je do odpowiednich sklepów, zarobione pieniądze wydasz na utrzymanie samochodu i odłożysz na kolejne markowe pojazdy ciężarowe.
Minimalne Wymagania: OS: Windows 7; CPU: Dual core CPU 2.4 GHz; RAM: 4 GB; GPU: GeForce GTS 450-class (Intel HD 4000); HDD: 3 GB
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności   
AKCEPTUJĘ