Fallout 76 cd-key EU

Fallout 76 cd-key EU
178.99 zł
Akceptuję warunki i zasady
Dostępność

0 sztuk

Dostawa

Na e-mail 24/7

Instalacja

Do pobrania

PEGI

18

Platforma

www

Region

Europa

Wersje językowe
Angielski

Uwaga! To produkt premierowy. Po złożeniu zamówienia, kod zostanie dla Ciebie zarezerwowany. Pamiętaj, że otrzymasz swój klucz nie później, niż w dniu premiery.
Uwaga! Język Polski nie jest obsługiwany w tej grze. Przed zakupem zapoznaj się z listą wspieranych języków.   
Produkt posiada blokady regionalne i może być aktywowany jedynie na terenie Europy.

Fallout 76 to nowa odsłona popularnej gry osadzonej w post-apokaliptycznym świecie. W trakcie rozgrywki gracz wciela się w mieszkańca krypty 76, który opuszcza bezpieczny schron w celu budowy nowego świata dwadziescia pięc lat po upadku ostatnich bomb. Jak się okazuje, razem z nim pancerne wrota przekroczą też inni bohaterowie kontrolowani przez graczy.

Gra powstała z myślą o  o rozgrywce multiplayer, aczkolwiek zabawa w pojedynkę będzie jak najbardziej możliwa, przetrwanie w świecie będzie zdecydowanie łatwiejsze, jeśli nawiąże się współpracę z innymi graczami.

Fallout 76 będzie posiadać misje oraz historię, jak każda gra studia Bethesda, dodatkowo pojawi się wcześniej już przedstawione budowanie własnej bazy, oraz inne mechanizmy związane z survivalem i trybem multiplayer.

Mapa gry zostanie podzielona na sześć unikalnych lokalizacji z własnym środowiskiem, które podzielone są na jeszcze mniejsze strefy o różnym poziomie trudności.


Minimalne wymagania: OS: Windows 7 / 8.1 / 10 (64-bit) CPU:Intel Core i5-2500K 3.3GHz / AMD FX-8320. RAM: 8 GB GPU: 2GB GPU, NVIDIA GeForce GTX 960 / AMD Radeon R9 380 HDD: 50 GB
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności   
AKCEPTUJĘ