FIFA 18 ORIGIN cd-key PL/CZ

FIFA 18 ORIGIN cd-key PL/CZ
79.90 zł
Akceptuję warunki i zasady
Dostępność

0 sztuk

Dostawa

Na e-mail 24/7

Platforma

ORIGIN

Instalacja

Do pobrania

PEGI

3

Region

Polska

Wersje językowe
Czeski Polski

Uwaga!
Kup już dziś grę FIFA 18, a otrzymasz bezpłatny bonus w postaci dodatku FIFA World Cup Russia 2018.

FIFA 18 stanowi kolejną część popularnego symulatora gry w piłkę nożną, w której gracz kieruje realistycznie odwzorowanymi zespołami, drużynami i zawodnikami z całego świata.
Gracze mają możliwość rozgrywania meczy, spotkań i turniejów z udziałem reprezentacji narodowych i klubów piłkarskich z całego świata.
FIFA 18 przedstawia jeszcze lepszą odsłonę graficzną, której wysoka jakość jest zasługa studia DICE i technologii Frostbite. 
Odkryj fabularną kampanię zatytuowaną "Droga do sławy" i wciel się w fikcyjnego zawodnika - Alexa Huntera. Weż udział w kolejnym sezonie futbolowych rozgrywek i przeżyj niezapomniane chwile!

Cechy dodatku FIFA World Cup Russia 2018:
  • Dostępne wszystkie stadiony z mistrzostw świata.
  • Oficjalna piłka do gry.
  • Wiernie odwzorowany puchar.
  • Wszystkie drużyny narodowe z oficjalnymi składami i strojami.
  • Możliwość cofnięcia się w czasie i zmiany losów reprezentacji - na mundialu mogą zagrać Włosi lub Holendrzy.

 
  • Technologia ruchu prawdziwych piłkarzy. Nowy odmieniający oblicze gry system animacji wykorzystuje dopasowanie trajektorii ruchu każdej części ciała w każdej klatce, co daje doskonale płynne i dynamiczne sterowanie. Nowe techniki odtwarzania zarejestrowanego na żywo ruchu i animacja z płynnymi przejściami między klatkami pozwalają wiernie odwzorować prawdziwą piłkę.
  • Osobowość piłkarzy. Po raz pierwszy w historii serii rzeczywiste ruchy, wymiary i atrybuty piłkarzy decydują o tym, jak zawodnik będzie się zachowywał w grze, dzięki czemu każdy może naprawdę wejść w skórę najlepszych na świecie. W grze FIFA 18 od razu poznacie słynny sprint Ronaldo, fantastyczne zwroty Sterlinga i charakterystyczne ruchy ramion Robbena.
  • Zmiany w dryblingu. W grze FIFA 18 można ruszyć w stronę obrońcy z pewnością siebie wynikającą z wiedzy, że najlepsi piłkarze potrafią gwałtownie zmienić kierunek biegu. Nowa mechanika dryblingu pozwala podejść bardziej kreatywnie do pojedynków jeden na jednego. Bardziej precyzyjne prowadzenie piłki, ciaśniejsze zwroty i błyskawiczne przyśpieszenie.
  • Droga do sławy: Powrót Huntera. Po oszałamiającym pierwszym sezonie w Premier League Hunter przyciągnął zainteresowanie najlepszych klubów świata i jest skłonny rozważyć wszystkie możliwości. Podejmuj decyzje wpływające na przebieg kariery Huntera oraz jego relacje z innymi postaciami tak na boisku, jak i poza nim. Teraz możesz też spersonalizować wygląd Aleksa i wybrać jego fryzurę, tatuaże, ubranie, a nawet wybrać silniejszą nogę młodego Anglika, aby go lepiej dopasować do swojego stylu gry. 
  • FIFA Ultimate Team. Zbuduj zespół swoich marzeń z tysięcy piłkarzy dostępnych w najpopularniejszym trybie gry FIFA. Najlepsi z najlepszych wkraczają do FIFA 18 w postaci IKON FUT. Graj największymi legendami piłki, takimi jak Ronaldo Nazário, Maradona czy Pelé. Poznaj nowe codzienne zadania, rywalizuj co tydzień o nagrody w trybie Squad Battles i oglądaj mecze najlepszych graczy świata na kanale Mistrzostw!
Minimalne wymagania: OS: Windows 10 (64-bitowy) Procesor: Intel i3 6300T, i3 4350 (5302), AMD Athlon X4 870K (5219), FX-4350 (5272), FX-4330 (5297) RAM: 8 GB HDD: 50 GB Karta graficzna: NVidia GeForce GTX 660 (4116) 2 GB; AMD Radeon RX 460 (4218)/R9 270 (4258)/R7 370 (4258)
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności   
AKCEPTUJĘ