Just Cause 4 STEAM cd-key

Just Cause 4 STEAM cd-key
205.99 zł
Akceptuję warunki i zasady
Dostępność

0 sztuk

Dostawa

W dniu premiery

Platforma

STEAM

Region

EU / US

Instalacja

Do pobrania

PEGI

18

Wersje językowe
Portugalski Rosyjski Hiszpański Chiński (mandaryński) Włoski Angielski Niemiecki Francuski Polski

Uwaga! To produkt premierowy. Po złożeniu zamówienia, kod zostanie dla Ciebie zarezerwowany. Pamiętaj, że otrzymasz swój klucz nie później, niż w dniu premiery.

Just Cause 4 powita cię w Solis, ogromnym południowoamerykańskim świecie pełnym konfliktów i ekstremalnych warunków pogodowych.  Agent Rico Rodriguez ląduje w Solis, by za wszelką cenę odkryć prawdę o swojej przeszłości. Wskocz w swój kombinezon, wyposaż się w  swój w pełni konfigurowalny hak do chwytania i przygotuj się do akcji!
  • Rozpętaj burzę - Walcz z wrogami w ekstremalnych warunkach pogodowych, włączając w to potężne tornada i tropikalne burze.
  • Ostateczna misja Rico - Wskocz na rebelię i pokonaj Czarną Rękę - prywatną organizację wojskową. Zmierz się z Gabrielą Morales - twoim najbardziej zagorzałym, zdolnym i nieprzewidywalnym przeciwnikiem. Odkryj prawdę o przeszłym życiu ojca Rico na Solis i jego ekstremalnych warunkach pogodowych.
  • Ogromny świat Ameryki Południowej - poznaj odległe południowoamerykańskie państwo Solis, pełne konfliktów, tajemnic i niebezpieczeństw. Ciesz się 1024 kilometrami kwadratowymi egzotycznego placu zabaw, od lasu deszczowego po pustynię, przez ośnieżone szczyty górskie.
  • Creative Destruction w najlepszym wydaniu - Dostosuj swój nowy hak chwytakowy z rozwiniętymi i zupełnie nowymi możliwościami, pozwalając ci tworzyć własne akrobacje, niszczące metody i własny styl gry.
W krótce
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności   
AKCEPTUJĘ