Monster Hunter World STEAM cd-key EU

Monster Hunter World STEAM cd-key EU
178.90 zł
Akceptuję warunki i zasady
Dostępność

0 sztuk

Dostawa

Na e-mail 24/7

Platforma

STEAM

Region

Europa

Instalacja

Do pobrania

PEGI

16

Wersje językowe
Portugalski Rosyjski Koreański Hiszpański Japoński Chiński (mandaryński) Angielski Niemiecki Francuski Włoski Polski
W Monster Hunter wcielasz się w postać łowcy, w celu zabijania potworów w żyjącym, oddychającym ekosystemie, w którym pomocne będą elementy krajobrazu oraz mieszkańcy tego świata. Poluj na potwory samotnie lub współpracuj nawet z trojgiem innych graczy.

Czeka na ciebie podróż śladami smoków, które raz na dekadę migrują przez wielkie morze, a ich miejscem przeznaczenia jest ziemia zwana Nowym Światem. Otrzymujesz zadania od Komisji Badawczej i wyruszasz na wyprawę przez ogromny i nieznany ląd, w celu zgłębienia sekretów i panujących tam zjawisk.
Możesz wykorzystać ulubioną broń, wybierając spośród 14 dostępnych klas, oraz survivalowe narzędzia, które przykładowo przyciągją potwory do pułapek, a nawet napędzają wrogów przeciwko sobie w trakcie pojedynków.
Minimalne wymagania: OS: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 ( 64-bit ); RAM: 8 GB; CPU: Intel Core i5-4460, 3.20GHz / AMD FX-6300 ; GPU: NVIDIA GeForce GTX 760 / AMD Radeon R7 260x (VRAM 2GB) ; HDD: 20 GB
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności   
AKCEPTUJĘ