Overwatch Game of the Year Edition cd-key

Overwatch Game of the Year Edition cd-key
104.98 zł
Akceptuję warunki i zasady
Dostępność

0 sztuk

Dostawa

Na e-mail 24/7

Platforma

Battle.net

Region

Cały świat

Instalacja

Do pobrania

PEGI

16

Wersje językowe
Portugalski Rosyjski Koreański Hiszpański Japoński Chiński (mandaryński) Angielski Niemiecki Francuski Włoski Polski

Edycja GOTY (Game of the Year Edition) zwiera 10 skrzynek z łupami w Overwatch oraz wiele innych bonusów do gier Blizzarda.


W Overwatch sterujesz jednym z wielu bohaterów podczas dynamicznych meczów dwóch walczących ze sobą 6-osobowych drużyn. Rywalizuj o cele i likwiduj bohaterów z drużyny przeciwnej, po czym sięgnij po zwycięstwo. Bez względu na to, jak chcesz grać w Overwatch, czekają na ciebie niepowtarzalni bohaterowie! Poznaj ich wyjątkowe umiejętności, rozwiń ich pełny potencjał i daj się ponieść zabawie!
  • 10 skrzynek z łupami w Overwatch: Zdobądź 10 skrzynek z łupami zawierających losowe elementy, które umożliwiają zmianę wyglądu i zachowania twoich bohaterów. W skrzynkach można znaleźć skórki, emotki, zwycięskie pozy, kwestie dialogowe, graffiti i prezentacje zagrań, jak również kredyty, które pozwolą odblokować rozmaite elementy umożliwiające personalizację bohaterów.
  • Skórki bohaterów w Overwatch: Złóż hołd historycznej grupie uderzeniowej Overwatch i załóż klasyczne skórki Agenta Blackwatch Reyesa czy Dowódcy szturmowego Morrisona. Poznaj dawne dzieje innych bohaterów dzięki takim skórkom jak Roślinny Bastion, Szefowa Ochrony Fara czy Odrzutowa Smuga!
  • Bohaterka Smuga w Heroes of the Storm: Dołącz do Nexusa ze Smugą i zaskocz swoich wrogów błyskawicznymi atakami!
  • Zwierzak Mały Winston w World of Warcraft: Uroczy, milusi i niezwykle inteligentny Mały Winston to zwierzak, który zawsze dotrzyma ci kroku podczas walki w Azeroth.
  • Skrzydła Łaski w Diablo III: Niszcz demoniczne siły w Królestwie Niebios i Płonących Piekłach nosząc skrzydła Łaski. Niech całe Sanktuarium wie o twojej przynależności do Overwatch!
  • Portrety w Starcrafcie II i rewers w Hearthstone: Dzięki nowym portretom Smugi, Żniwiarza, Fary, Winstona, Bastiona i Żołnierza-76 na pewno zostaniesz legendą sektora Koprulu. Rewers z motywem Overwatch pozwoli ci z kolei toczyć potyczki w Hearthstone w stylu godnym prawdziwego bohatera!
Minimalne wymagania: OS: Windows 7 / 8 / 10 (64-bit); CPU: Intel Core i3 / AMD Phenom X3 8650; RAM: 4 GB; GPU: NVIDIA GeForce GTX 460 / ATI Radeon HD 4850 / Intel HD Graphics 4400; HDD: 30 GB
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności   
AKCEPTUJĘ