Overwatch Standard Edition cd-key

Overwatch Standard Edition cd-key
94.98 zł
Akceptuję warunki i zasady
Dostępność

0 sztuk

Dostawa

Na e-mail 24/7

Platforma

Battle.net

Region

Cały świat

PEGI

12

Wersje językowe
Japoński Portugalski Rosyjski Hiszpański Chiński (mandaryński) Włoski Angielski Niemiecki Francuski Polski

Uwaga: Produkt jest Edycją Standartową, nie posiada dodatkowej zawartości.

W Overwatch sterujesz jednym z wielu bohaterów podczas dynamicznych meczów dwóch walczących ze sobą 6-osobowych drużyn. Rywalizuj o cele i likwiduj bohaterów z drużyny przeciwnej, po czym sięgnij po zwycięstwo.

Bez względu na to, jak chcesz grać w Overwatch, czekają na ciebie niepowtarzalni bohaterowie! Poznaj ich wyjątkowe umiejętności, rozwiń ich pełny potencjał i daj się ponieść zabawie!

Żołnierze, naukowcy, awanturnicy i odmieńcy. W obliczu globalnego konfliktu bohaterowie z różnych zakątków świata połączyli siły, aby przywrócić pokój w rozdartym wojną świecie. Tak oto powstała międzynarodowa grupa do zadań specjalnych: Overwatch. Organizacja ta zakończyła kryzys i pomogła w utrzymaniu długotrwałego pokoju. Nastała epoka eksploracji, innowacji oraz odkryć. Jednak po wielu latach wpływy organizacji znacznie osłabły i została ona w końcu rozwiązana. Dziś, gdy globalny konflikt znów narasta, potrzebni są zarówno dawni, jak i nowi bohaterowie. 
Minimalne wymagania: OS: Windows 7 64; CPU: Core i3-540 3.06GHz / Phenom II X3 720; RAM: 4 GB; GPU: GeForce GTX 460 / Radeon HD 4850; HDD: 5 GB
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności   
AKCEPTUJĘ