Shadow of the Tomb Raider STEAM cd-key

Shadow of the Tomb Raider STEAM cd-key
194.90 zł
Akceptuję warunki i zasady
Dostępność

0 sztuk

Dostawa

Na e-mail 24/7

Platforma

STEAM

Region

Cały świat

Instalacja

Do pobrania

PEGI

18

Wersje językowe
Portugalski Rosyjski Koreański Hiszpański Chiński (mandaryński) Włoski Angielski Niemiecki Francuski Polski
Kupując przed premierą otrzymasz:
 
  • Grę Shadow of the Tomb Raider;
  • Pakiet Wzmocnienia Umiejętności;
  • Eksluzywne tapety.

Poznaj chwile Lary Croft które przyczyniają się do jej przemiany w  Tomb Raider. W Shadow of the Tomb Raider Lara musi opanować śmiercionośną dżunglę, przezwyciężyć przerażające grobowce i przetrwać najciemniejszą godzinię. Lara zaczyna swoją przemianę w Tomb Raider wraz z wyruszeniem na ocalenie świata przed apokalipsą Majów.
  • Przetrwaj i rozwijaj się w najniebezpieczniejszym miejscu na ziemi - opanuj bezlitosną dżunglę w celu przetrwania. Przeglądaj podwodne środowiska wypełnione szczelinami i głębokimi tunelami.
  • Stań się jednością z dżunglą -  Lara musi wykorzystać dżunglę na swoją korzyść. Uderzaj nagle i znikaj jak jaguar, używaj błota jako kamuflażu i wywołuj strach u wrogów, aby zasiać chaos.
  • Odkrywaj Mroczne i Brutalne Grobowce - Grobowce są bardziej przerażające niż kiedykolwiek wcześniej, wymagają przemierzenia trudnych ścieżek, aby do nich dotrzeć, a w środku wypełnione są śmiertelnymi zagadkami.
  • Odkrywaj historię życia -  odkryj ukryte miasto i odkrywaj największe miejsce, jakie kiedykolwiek istniało w grze Tomb Raider.
Minimalne wymagania: OS: Windows 7 ( 64-bit ); CPU: Intel Core i3-3220; RAM: 8 GB; GPU: Nvidia GTX 660 / GTX 1050 / AMD Radeon HD 7770; HDD: 40 GB
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności   
AKCEPTUJĘ