StarCraft Remastered cd-key

StarCraft Remastered cd-key
68.90 zł
Akceptuję warunki i zasady
Dostępność

0 sztuk

Dostawa

Na e-mail 24/7

Platforma

Battle.net

Region

Cały świat

Instalacja

Do pobrania

PEGI

16

Wersje językowe
Portugalski Rosyjski Koreański Hiszpański Japoński Chiński (mandaryński) Angielski Niemiecki Francuski Włoski Polski

Uwaga! Produkt wymaga gry StarCraft, którą można pobrać za darmo ze strony producenta Battle.net.

Przygotujcie się, aby odkryć klasykę na nowo. StarCraft: Remastered to gruntownie unowocześniona i ulepszona wersja legendarnej strategii czasu rzeczywistego science-fiction oraz słynnego dodatku StarCraft: Brood War autorstwa Blizzard Entertainment. Doświadczcie międzygalaktycznego konfliktu między rasami terran, zergów i protosów w zmodernizowanej oprawie graficznej i dźwiękowej z zachowaniem tej samej, klasycznej rozgrywki, dzięki której StarCraft stał się światowym fenomenem.
• Powrót do sektora Koprulu
Poznajcie historię pierwszego spotkania wszystkich trzech ras - zmechanizowanych terran, psionicznych protosów i insektoidalnych zergów. Weźcie udział w legendarnym konflikcie, który objął wiele planet i toczył się na przestrzeni 50 misji kampanii.
• Unowocześniona strategia czasu rzeczywistego
Kiedy ukończycie kampanię, zmierzcie się w pojedynkę lub w drużynie z innymi graczami online. Obejmijcie dowodzenie nad wybraną frakcją i walczcie o kontrolę w ośmiu wyjątkowych środowiskach. Budujcie bazy oraz armie i poprowadźcie jedną z trzech zupełnie różniących się od siebie ras gry StarCraft do zwycięstwa.
• Ulepszanie zakończone
Wszyscy gracze, którzy kupią StarCraft: Remastered, otrzymają cyfrowe prezenty w grze StarCraft II: 3 wyjątkowe portrety i zainfekowanego dowódcę do trybu współpracy, Aleksieja Stiukowa, który kontroluje wielką armię złożoną z jednostek zergów oraz terran.
Minimalne wymagania: OS: Windows 7 (32-bit); CPU: Pentium D 805 2.67GHz / Athlon 64 X2 Dual Core 3600+; RAM: 2 GB; GPU: GeForce 6800 GT / Radeon X1600 Pro 512 MB; HDD: 3 GB
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności   
AKCEPTUJĘ