The Sims 4 Cztery Pory Roku DLC ORIGIN cd-key

The Sims 4 Cztery Pory Roku DLC ORIGIN cd-key
119.90 zł
Akceptuję warunki i zasady
Dostępność

0 sztuk

Dostawa

Na e-mail 24/7

Platforma

ORIGIN

Region

Cały świat

Instalacja

Do pobrania

PEGI

12

Wersje językowe
Angielski Polski

Uwaga! Produkt wymaga podstawowej wersji gry The Sims 4 aktywowanej na Twoim koncie Origin.

The Sims 4: Cztery Pory Roku pozwolą Twoim Simom tworzyć nowe historie w trakcie zmiennej pogody, biorąc udział w zajęciach sezonowch i obchodząc radosne święta. W każdym ze światów pogoda działa w wyjątkowy sposób.
Naucz Simów cieszyć się pogodą przez cały rok, niezależnie, czy będzie to mroźny śnieg, czy skwierczący upał. Zimą Simowie mogą przeżyć przygodę na lodowisku, jesienią zaprzyjaźnić się z zaczarowanym strachem na wróble, wiosną doznali zauroczenia w strugach przyjemnego deszczu, a latem wydali przyjecie przy basenie.
Zaproś rodzinę i znajomych do wspólnego obchodzenia świąt wypełnionych tradycjami, prezentami i wyjątkowymi gośćmi.
Dobierz strój Simów odpowiednio do kapryśnej pogody, załóź im kalosze na deszczowe dni, lub przebierz ich w strój kąpielowy w upalny dzień.
  • Wpływ pogody na życie Simów – baw się czterema porami roku, podczas których zmieniająca się aura będzie oddziaływać na wszystkie aspekty życia Simów. Upał, słońce, wiatr, śnieg – w każdym ze światów na Simów czekają wyjątkowe warunki pogodowe, które będą wpływały na ich wybory, związki i codzienne funkcjonowanie.
  • Zajęcia sezonowe – dostarczają Simom rozrywki przez cały rok, dzięki którym w pełni skorzystają z uroków zmieniającej się pogody. Odziej Simów w najcieplejsze szale, by wraz z przyjaciółmi ulepili bałwana, zrobili aniołki na śniegu lub wykonywali imponujące sztuczki, jeżdżąc na łyżwach. Narzuć na nich płaszcze przeciwdeszczowe, aby mogli badać okolicę nawet podczas wiosennego deszczu i zdobywać odznaki jako harcerze. Ubierz ich w nowe stroje kąpielowe i pozwól im się ochłodzić przy zraszaczu lub pobawić w basenie. Niech jesienią Simowie zajmą się zbieraniem miodu lub zabawą w stertach liści, a maluchy – robieniem świątecznych ozdób.
  • Wyjątkowe święta – udekoruj dom i zaproś Simów do obchodów radosnych świąt, pełnych ciekawych tradycji. Niech świętują Nowy Rok, chadzają na romantyczne randki w czasie Dnia Miłości lub zapraszają rodzinę na iście królewską ucztę z okazji Święta Zbiorów. Obserwuj, jak Simowie odliczają dni do Zimowej Fiesty, podczas której wszyscy rozdają prezenty, przyozdabiają domy i czekają na odwiedziny Papcia Mroza. Możesz także tworzyć spersonalizowane święta i decydować o tym, w jaki sposób Simowie powinni je obchodzić.
  • Kariera w ogrodnictwie – twórz piękne bukiety kwiatów lub odkrywaj nieznane dotąd gatunki. Simowie, którzy dopiero co odkryli, że mają dryg do florystyki, mogą rozwijać swoje umiejętności, układając bukiety i rozwożąc je po mieście. Tymczasem ci z zacięciem naukowym wybiorą karierę botanika i z chęcią zajmą się analizowaniem roślin, pisaniem artykułów i zdobywaniem rozgłosu, dzięki czemu będą mogli otrzymać granty. Rozwijaj kiełkujące talenty swoich Simów, by odblokowywać nowe umiejętności, stroje oraz przydatne przedmioty.
Minimalne wymagania: OS: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 (64-bit); CPU: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo / AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+; RAM: 4 GB; GPU: NVIDIA GeForce 6600 / ATI Radeon X1300 / Intel GMA X4500; HDD: 3 GB;
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności   
AKCEPTUJĘ