World of Warcraft Battle for Azeroth DLC cd-key EU

World of Warcraft Battle for Azeroth DLC cd-key EU
159.99 zł
Akceptuję warunki i zasady
Dostępność

0 sztuk

Dostawa

Na e-mail 24/7

Platforma

Battle.net

Region

Europa

Instalacja

Do pobrania

PEGI

12

Wersje językowe
Rosyjski Hiszpański Portugalski Włoski Niemiecki Francuski Angielski

Klucze są już dostępne do wysyłki!
Po dodaniu klucza uzyszkasz natychmiastowy awans postaci na poziom 110.
Uwaga! Produkt wymaga podstawowej wersji gry World of Warcraft aktywowanej na Twoim koncie Battle.net.
Język Polski nie jest obsługiwany w tej grze. Przed zakupem zapoznaj się z listą wspieranych języków.

Po zakupie dodatku World of Warcraft: Battle for Azeroth gracze otrzymają dostęp do zadań, których ukończenie jest wymagane do zwerbowania taurenów z Wysokiej Góry, świetlistych dranei, Dzieci Nocy i elfów Pustki. Aby odblokować możliwość wykonywania zadań związanych ze sprzymierzonymi rasami, gracze muszą osiągnąć poziom 110 co najmniej jedną postacią oraz spełniać szczegółowe wymagania dotyczące zadań i reputacji powiązane z frakcjami, z którymi zawarły sojusz poszczególne sprzymierzone rasy.

Dodatek Battle For Azeroth wprowadza do World of Warcraft zupełnie nowy wymiar konfliktu między Hordą a Przymierzem. Obie frakcje dostaną nowy kontynent do eksploracji. Pojawią się również nowości w rozgrywce: rasy sprzymierzone, losowo generowane Wyspiarskie wyprawy oraz wielkie starcia na Frontach Wojennych.

Wszystkie niezbędne informacje o zaktualizowanym Awansie Postaci na Poziom 110 znajdują się tutaj.
• Nowe sprzymierzone rasy
Kup dodatek Battle for Azeroth aby jak najszybciej rozpocząć misję rekrutowania nowych, grywalnych sprzymierzonych ras. Bohaterowie Hordy mogą poprosić o wsparcie taurenów z Wysokiej Góry oraz Dzieci Nocy, zaś czempioni Przymierza staną ramię w ramię ze świetlistymi dranei oraz elfami Pustki.
• Odkryj dwie legendarne krainy
Jako czempion Hordy wyruszysz z misją do Imperium Zandalariańskiego, by przekonać trolle do wsparcia twojej frakcji na morzach i oceanach Azeroth. Jako obrońca Przymierza udasz się do żeglarskiego królestwa Kul Tiras - ojczyzny Jainy Proudmoore - aby zachęcić mieszkańców do walki o wspólny cel. Wykonywanie zadań pozwoli ci osiągnąć nowy maksymalny poziom doświadczenia (120) i nadal rosnąć w siłę dzięki zadaniom publicznym, rajdom, podziemiom i nie tylko.
• Złup wyspy Wielkiego Morza
Ruszaj na poszukiwanie przygody w Wyspiarskich wyprawach. Staw czoła coraz to nowym, zmieniającym się przeciwnikom oraz rodzajom terenu i realizuj nowe cele. Wraz z towarzyszami w trzyosobowych grupach zmierzycie się z innymi najeźdźcami lub wrogimi graczami, aby zagarnąć dla siebie zasoby wysp i wzmocnić pozycję swojej frakcji w wojnie.
• Ruszaj na Front Wojenny
Ruszaj na pierwszą linię i weź udział w zakrojonych na wielką skalę, rozgrywanych w dwudziestoosobowych grupach kooperacyjnych misjach na Frontach Wojennych, aby przejąć kontrolę nad jednym ze strategicznych punktów kluczowych dla przebiegu wojny. Gromadź zasoby, by budować potęgę swojej frakcji i poprowadź swoje oddziały ku zwycięstwu w nowych, inspirowanych strategicznymi korzeniami serii Warcraft bataliach PvE.
• Nasyć swój pancerz potęgą tytanów
Wyrusz na poszukiwania azerytu - tajemniczego i bezcennego zasobu, który pojawił się na świecie po inwazji Legionu. Nasyć Serce Azeroth - legendarny amulet powierzony bohaterom przez Magniego Miedziobrodego - mocą tego minerału, aby spersonalizować swój pancerz i nadać mu nowe cechy i właściwości.
• Awansuj postać na poziom 110
Rzuć się w samo serce konfliktu między Hordą, a Przymierzem i przygotuj się na walkę o przetrwanie na pierwszej linii.
Minimalne wymagania: OS: Windows 7 (64-bit); CPU: Intel Core i5-760 lub AMD FX-8100 lub lepszy; RAM: 4 GB; GPU: NVIDIA GeForce GTX 560 2GB lub AMD Radeon HD 7850 2GB lub Intel HD Graphics 530 (45W); HDD: 70 GB wolnego miejsca 7200 RPM HDD
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności   
AKCEPTUJĘ