Xbox One For Honor cd-key

Xbox One For Honor cd-key
116.00 zł
Akceptuję warunki i zasady
Dostępność

0 sztuk

Dostawa

Na e-mail 24/7

Platforma

Xbox Live

Region

Cały świat

Instalacja

Do pobrania

PEGI

18

Wersje językowe
Angielski

Uwaga! Ten produkt przeznaczony jest na konsolę Xbox One. Pamiętaj o tym podczas podejmowania decyzji o zakupie. Do aktywowania kodu niezbędne jest połączenie z internetem.
Język Polski nie jest obsługiwany w tej grze. Przed zakupem zapoznaj się z listą wspieranych języków.

W grze For Honor położono ogromny nacisk na realistyczne odwzorowanie stylów walki, a w potyczkach główne znaczenie odgrywa umiejętność posługiwania się bronią białą, odpowiednia taktyka oraz specjalne zdolności bohaterów.

For Honor jest inspirowaną fantasy grą akcji, osadzoną w okresie średniowiecza.

Gracz może wybrać postać z trzech różnych frakcji: The Chosen, The Legions i The Warborn, wzorowanych odpowiednio: na japońskich samurajach, europejskich rycerzach oraz skandynawskich Wikingach.

Wszyscy bohaterowie są wyjątkowi i mają swoje własne bronie, umiejętności i style walki. Uzupełnieniem trybu sieciowego jest minikampania fabularna, pełniąca rolę wprowadzenia w tajniki rozgrywki.


  • Wyjątkowe style walki - Wybierz swojego wojownika z całej plejady bitnych rycerzy, okrutnych wikingów i zabójczych samurajów, z których każdy ma własny zestaw uzbrojenia, wyjątkowy styl walki i opcje modyfikacji.
  • Niezapomniana kampania fabularna - Oblegaj zamki i twierdze podczas olbrzymich bitew i ścieraj się z zabójczymi bossami, aby ochronić pobratymców przed tajemniczym i niebezpiecznym wrogiem.
  • Pokonaj wrogów samodzielnie lub ze znajomymi - For Honor zapewnia ciekawą kampanię offline dla jednego gracza oraz ekscytujący tryb wieloosobowy.
  • Nowatorski system kunsztu wojennego - Poczuj w dłoni ciężar oręża oraz impet każdego uderzenia broni.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności   
AKCEPTUJĘ